Järva-Jaani Vanatehnika Killavoor 30-31.aug

Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Järva-Jaani Vanatehnika Killavoor 30-31.aug

Post by Jossu »

Kle Marek, mina healjuhul jõin januks kolm õllet laupäeva õhtul tööajal. Õhtust pole ma üldse midagi rääkind, ära leiuta. Ja see et sa kekkad et sa tegid laadimise korda, mina ''käskisin'' sul pudeli kõrvalt selle korda teha, puhastasid paberiga klemmid ära ja oligi päev kordaläinud jah:D
hmm, kaks suurt kilekoti täit muu rämpsu saime teie saunaläbustamisest, suitsu ja muu pakkidest mis igalepoole istmealla ja kapotialla oli ära sokutatud, aga üldiselt, Marek ära buumerda niipalju. Kui julged teha julge tunnistada aga mul kama. Säänse seltskonnaga on töötegemine võimatu.
Ja muide, kui sa õhtul nii täis olid ja ei mäleta, siis äratus oli meil kell 8, et jõuaksime vblla veel sapakale hääled sisse ajada. Ja kell 10 tulid sa ka puhtalt sellepärast üles, et Aho ja Tamar ajasid.
Aga noh, ei viitsi mina selliste jobude pärast enam midagi orgunnida, et ka sapikaklubi kuhugi minna saaks, buumerdage aga edasi.
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
marek
Posts: 661
Joined: Sun Dec 03, 2006 1:59 pm
Contact:

RE: Järva-Jaani Vanatehnika Killavoor 30-31.aug

Post by marek »

Ja mis sa siis ise nii vaimustavat tegid seal zazi kallal? Vahetasid pool karbussi ära, pumpasid kummid täis ning proovisid käivitada/lasid teistel lükata, ega muud midagi erilist tulemust ei olnud.
Ja sauna ega mujale ei jätnud mina ega mu sõber ühtki suitsupakki ja mingeid muid pakke või asju meil kaasas ei olnudki, sa kujutad liiga palju ette.

Ja muide kui tavaliselt on kellegil midagi öelda, siis öeldakse seda julgelt näkku, mitte ei tulda kuhugi foorumisse tagarääkima.

Minupoolest võib antud teema ammendatuks lugeda...
Image
k2sipidur
Posts: 1
Joined: Thu Sep 04, 2008 10:37 pm
Contact:

RE: Järva-Jaani Vanatehnika Killavoor 30-31.aug

Post by k2sipidur »

Et siin kirgi maha rahustada, ütleks, et sapikas on vene masin, kui ei tööta, siis ei tööta. Võtad tema terviseks ja mõne õlle liiga palju ning hommikul tarkpeade ja niisama pohmaspeade tõttu jääb killavoori minemata. Nii ka oli siis sinisel sapakal olnud varjupaiga sõpradel.
Pidureid mittemingisuguseid ka meil polnud, nimesid nimetamata öeldi, et killavoori sellega ei lähe(ei olnud ütleja Tuve, vaid üks teatav kodanik, kes teda hästi teab). Käiguga pidurdamise nipid arvesse ei läinud sapakal, mis sest, et ka suurematel masinatel kohati pidureid polnud. Igatahes pidurid sai leitud päeval, pedaal tuli ikka korralikult põrandasse suruda, siis võttis midagi. Igatahes sai poole killavoori pealt liitutud ning iga põhjani pidurdusega sai pidureid rohkem tagasi. Ehk probleem polnud ei õhutamises vaid ilmselt kolesteroolitasemes piduriarteris ehk ilmselt tuleks sel massinal ka üks korralik pidurite hooldus ja läbipesu teha.
Kahju muidugi, et sapika tõsimeelsed fännid seekord mootoris olevate "päevade" tõttu ilma jäid, aga lubame, et järgmine kord enam sapakaroolis ei ole ning juhime midagimuud ja ekstravagantsemat. Iseendal mõttes jätkuüritusel frontaallaadur.

Siniselt sapikalt,
Oliver
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests