mootor jumpsib (LUKKU)

Probleemid elektri, veermiku või mootoriga?
Locked
vend15
Posts: 287
Joined: Sat Dec 30, 2006 4:40 pm
Contact:

mootor jumpsib (LUKKU)

Post by vend15 »

nii siis, peale seda kui kaagid mu masina turki olid pannud ja sellega mööda metsi lustinud esineb mootori töös häireid. probleem selles et mootor töötab siis kui toores on välja tõmmatud...nii kui sisse tagasi lükkan sureb mootor välja...vahepeal töötab nii ka kui toores see, aga seda ainult tühikäigul ja ebaühtlaselt. nii kui gaasi anna sureb välja. Mingi karpa probleem tundub see olevat. Äkki keegi tark oskab öelda mitu keeret peab nendel kahel kruvil olema mis seal karpa juures on...äkki viga selles...või soovitage mida teha selle problaga..
suht segane jutt sai...aga loodan et saate aru..::D
Last edited by vend15 on Sat Dec 29, 2007 2:39 pm, edited 1 time in total.
[b]normaalne on olla ebanormaalne...[/b]
jack
Posts: 15
Joined: Wed Dec 05, 2007 12:13 am
Contact:

RE: mootor jumpsib

Post by jack »

Sinuna ma kõigepealt vaataksin üle küünlajuhtmed ja küünlad. Kas kõigil säde korras.
Siis järgmiseks kisuks lahti ja puhastaks ära karpa. Kurat teab mida sulle on paaki kallatud ja kas see mitte ei ummista düüse.

Jutu järgi jääb mulje, et miski pütt sul ei tööta.
Proovida võid veel nii, et kisud töötaval mootoril ühekaupa püttidelt küünlad maha ja vaatad, kas pöörded muutuvad järsult või mitte. Nii kõigi silindritega.
Niimoodi näed ära potensiaalse murelapse.

Võibolla sõideti sul massinaga kusilt lombist läbi ja juhtmed märjad, teisalt võib ju sul ka pütis pragu olla.
veka
Posts: 249
Joined: Tue May 29, 2007 2:27 pm
Contact:

RE: mootor jumpsib

Post by veka »

kui gaasu annad sureb välja.....hmmm võimalus on ka karpas kiirenduspump
Minu jaoks on sapikas vaimselt kõigist autodest üle.
jack
Posts: 15
Joined: Wed Dec 05, 2007 12:13 am
Contact:

RE: mootor jumpsib

Post by jack »

veka kirjutas:
kui gaasu annad sureb välja.....hmmm võimalus on ka karpas kiirenduspump
Vastupidi.
Kui karpa umbes siis on just kiirenduspump see, mis mootorit käimas hoiab.
kui mootor vabalt käia ei viitsi, siis tavaliselt kui pumpad kergelt kiirenduspumbast bensiini peale, mootor ei sure välja.
Kui nüüd gaasi andes mootor välja sureb, on pigem süüde vale ja kui veel niigi miskid pütid ei tööta siis mootor lihtsalt uputatakse üle.
Kontrollida tasub ka jagajat, kas kontaktid puhtad ja kas vaakumvoolik korras.
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: mootor jumpsib

Post by Jossu »

vabalt võivad olla lahti ka need karpa küljes olevad välised hoovad, kiirenduspumbaga jms seotud...minul nii oli ja töötas aint vabakäigul toorega...
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
vend15
Posts: 287
Joined: Sat Dec 30, 2006 4:40 pm
Contact:

RE: mootor jumpsib

Post by vend15 »

nii...üks hoob oli lahti jah, sai see tagasi pandud sinna kus peab olema ja tundus et hakkas tööle...sõita vähemalt sai nii palju kui mul vaja oli...võib teema lukku panna ma usun..
[b]normaalne on olla ebanormaalne...[/b]
Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests