Käsipidur..

Probleemid elektri, veermiku või mootoriga?
Post Reply
Martin968
Posts: 86
Joined: Wed Jul 14, 2010 3:54 pm
Contact:

Käsipidur..

Post by Martin968 »

Mis siis teha, kui käsipidur ei võta ning käsipiduri kang on juba kõige kaugemale asendisse ära pingutatud? Uued klotsid osta? Saab trossi kuskilt mujalt pingutada? Saab silindritest peale keerata? Milline variant oleks kõige mõistlikum siin kohal?
Nongrata
Posts: 222
Joined: Thu Oct 21, 2010 2:50 pm
Contact:

Re: Käsipidur..

Post by Nongrata »

Kahe klotsi vahel on kahvel, selle saab ümber pöörata, siis peaks käsipidur võtma hakkama.
metsamees
Aktiivne Klubiline
Posts: 603
Joined: Sat Dec 02, 2006 6:28 pm
Maakond: Tartumaa
Location: Tartu
Contact:

Re: Käsipidur..

Post by metsamees »

Minu sapikal oli keegi juba mingit ümber pööramise trikki enne mind teinud, igatahes vasaku ja parema ratta klotside vahelised kahvlid olid omavahel vahetuses.(Kui nüüd järgi mõelda siis äkki olid hoopis trossi külge kinnituvad S tähe kujulised tükid vale pidi, vot ei mäleta) Oi ma pingutasin küll siit ja küll teiselt poolt, keevitasin klotsidel vahet väiksemaks jne. Lisaks üli kehvale käsipidurile suruti järjest suuremaks ka ava plekis kust see käsipidurivärk piduritrummlisse siseneb. Erilist tulemust igatahes ei saanud. Peale süsteemi õiget pidi kokku ladumist käib nagu kellavärk.
Muide, üks pingutamise koht on veel käsipiduri kangi all otsas. 4 polti lahti, saad selle kangi kätte ja all otsas rattal kust tross üle jookseb on mitu auku sees. Üks tsentris, ülejäänud kuidagi nihkes. Sealt saad ka ettevaatlikult asjale lähenedes timmida. Proovi ainult kuidagi nii et lahti võttes kogu kaadervärk auto sisemusse laiali ei lenda.
Martin968
Posts: 86
Joined: Wed Jul 14, 2010 3:54 pm
Contact:

Re: Käsipidur..

Post by Martin968 »

No selge, eks ma püüan.
Aitäh vastuste eest.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests