Jossu 968M '80 aka "Mummu"

Kommenteeri liikmete autosid ja räägi lähemalt oma autost.
Post Reply
veka
Posts: 249
Joined: Tue May 29, 2007 2:27 pm
Contact:

RE: Jossu 968M '80

Post by veka »

ja värv milline
Minu jaoks on sapikas vaimselt kõigist autodest üle.
juliusw
Posts: 141
Joined: Mon Dec 04, 2006 10:47 pm
Contact:

RE: Jossu 968M '80

Post by juliusw »

Arvan et see peab meile üllatusena tulema, vist:p
zaz 968M
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Jossu 968M '80

Post by Jossu »

eks näi eks näi...
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
sapikad
Posts: 1
Joined: Sun Dec 23, 2007 10:31 pm
Contact:

RE: Jossu 968M '80

Post by sapikad »

lahe
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Jossu 968M '80

Post by Jossu »

Niisiis...
väga pikalt pole midagi kirjutanud, põhjuseks pole olnud ajapuudus vaid salatsemine:D
Mida teinud olen?
Auto sõidab, ka täna sai tehtud mõned kiiremad garaazide vahel.Sättimist tahab mootor(benapumba membraan ei löö õieti), laadimist pole, puudub laepolster, juhiukse akna tihend, elektrisüsteemi peab ka veel uurima, ei osanud ka soojenduse juhtmeid külge ühendada, skeemid neid ei näidanud jne.
Mõned pildid ka...
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
tegemata on ka veel veljed, mis üritan ka nüüd jonksu saada.
Piduritega maadlesin.Hetkel töötavad. Tegin kõikidele torudele uued otsad, kuid ikka vesistavad...Eks erinevad probleemid tulevad varsti arutluse alla:D
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
vend15
Posts: 287
Joined: Sat Dec 30, 2006 4:40 pm
Contact:

RE: Jossu 968M '80

Post by vend15 »

suur töö on tehtud...jõudu ning tahtmist ka selle isendi lõpliku valmimiseni..ootan juba huviga et millagil saaks seda masinat oma silmaga näha
[b]normaalne on olla ebanormaalne...[/b]
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Jossu 968M '80

Post by Jossu »

Siim, kui tartu tuled siis anna märku. Masin 24/7 sõiduvalmis(küll aint oma tänavas:D)
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
Zetec
Posts: 133
Joined: Tue Feb 06, 2007 6:45 pm
Contact:

RE: Jossu 968M '80

Post by Zetec »

Kui keegi küsib miks täpiline siis vastan nende eest. Täpiline on seetõttu, et all mitte pole roosteaugud vaid see et piimakoondis ´´Tere´´ maksis jossule ja nüüd on tema auto nn reklaamautoks.
See, kuisuured summad mängus on, see on saladus.
Ega jossu niisama piimapaki suguseks sapakat teinud :D
Näeb täitsa piimapakimoodi välja :P
Iga läbitud kilomeetri kohta 1tund remontimist.
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Jossu 968M '80

Post by Jossu »

kellele kärbseseen, kellele piimapakk...
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
naljamiiz
Posts: 115
Joined: Sat Sep 08, 2007 9:36 pm
Contact:

RE: Jossu 968M '80

Post by naljamiiz »

ütleme ausalt et huvitav masin ja tahaks lähemalt kunagi seda näha ka, eks jäegmine suvi mõnel kokkutulekul ikka vast, mul ka selleks ajaks ülevaatus ja kindlustus olemas:)
aga muuseas, et millest selline mõte üldse tuli ka?
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Jossu 968M '80

Post by Jossu »

mõte.
Mõte tuli lihtsalt, et võiks teha midagi teisiti.
Tavalisi sappareid(pean silmas 968M) liigub aga vast sellisega mulle keegi niipea vastu ei sõida...
Veel on ka võika sound sisse pandud...
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Jossu 968M '80

Post by Jossu »

Täna sai taas käidud "Mummu" juures, pidurid, millel sai kõik otsad jms uued tehtud, vesistavad nii mis hirmus,eitea mis peale hakata...soojendus sai külge ühendatud, ei hakand tööle.Näpud hakkasid külmetama ja tulin garaazist ära.
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
NightZaz
Posts: 95
Joined: Tue Aug 21, 2007 8:14 pm
Contact:

RE: Jossu 968M '80

Post by NightZaz »

Jah Jossul on tahe suur !! Ma teeksi nenda oma ka nii aga ei ole raha. Muidu natuke ikka tahet on. No mina võtan küll jossu ees mütsi maha! Tubli Töö!
SAPIKAS = ZAZ986m
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Jossu 968M '80 aka "Mummu"

Post by Jossu »

Auto hüüdnimeks on saanud nüüd "Mummu", mis on vägagi asjakohane auto väljanägemisega. Nime autor oli Laurake(auto omanik).
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Jossu 968M '80 aka "Mummu"

Post by Jossu »

Küllalt olen Mummut ka vahepeal näppind.Ajusi olen ragistanud mootoriga, mida ei saa ühtlaselt käima.Benapump hakkas ka streikima.Vajan uut membraani Üli Ärist.Klaasid on eest ära võetud laepolstri panekuks.Leidsin isegi poe kus müüakse neid klambreid, kuid ostsin 30 tk arvates et küll aitab,nendega sain umbes tagaakna ja ühe küljeakna pandud.Maru tihkelt lähevad.Piduritega maadlen, ei saa õli pidama. Ei tea kas see suvi jõuabki garaazist välja see aparaat...
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests