Uued Varuosad

Siia kõik muu, mis mujale teemadesse ei sobi.
Post Reply
XCX
Posts: 45
Joined: Mon Mar 02, 2009 12:40 pm
Contact:

Uued Varuosad

Post by XCX »

Nii, nüüd järsku kuskilt siit foorumist jäi silma miski "M. Härma tn" kauplus tlns. Minu arvates tlns sellist tänavat pole, vaid tartus on. Parandage kui eksin.

Ja ühtlasi, kuna ka enda Zaz-ile on vaja mõned täiesti uued varuosad, külastasin siin kauplust "Volga". Kahjuks, aga hinnad on ikka väga laes seal, rohkem ei ostnud kui jagaja kontaktid 40.- ja benapumba 400.-

Pigem tekkis nüüd väike plaan minna, kas Peterburgi või Moskvasse ja ühtlasi teha üks väike trip ning tuua varuosad.. Polegi ammu käinud. Et kindlasti tuleb meeldivam.
Siit, aga küsimus, oskab keski kaasa rääkida kuidas venemaal need varuosade hinnad on ?
Minu silmis on seal endiselt need niiöelda turud alles, kus igaüks oma staffiga kaupleb ja sealt saab küll poolmuidu või ?!
[b]ZAZ 968M '87 "Romantika"[/b]

[url]http://www.sapikaklubi.org/forum/viewthread.php?forum_id=6&thread_id=964[/url]
uve6
Posts: 801
Joined: Thu Dec 06, 2007 5:05 pm
Location: Elva
Contact:

RE: Uued Varuosad

Post by uve6 »

Kui lähed anna teada,anna soovid kaasa:D
http://www.luaz969.tk
Sapi-Vana
Posts: 745
Joined: Sun Nov 02, 2008 8:30 pm
Contact:

RE: Uued Varuosad

Post by Sapi-Vana »

Sain ise Tõrva ärist vanema tüübi benapumba 50 krooniga, šarniiride taastuskomplekti 150 krooniga, tuttuue bensiinipumba 120 krooniga, lada vahetuskarpa oleksin saanud eile täiesti tasuta. Krt mida te neid kullaärisid nuumate arumaeitaipa.
von Zapp ehk Sapi-Vana.
XCX
Posts: 45
Joined: Mon Mar 02, 2009 12:40 pm
Contact:

RE: Uued Varuosad

Post by XCX »

No eks seal ole vahe, kas Tln või Tõrva. :D

Aga kas on keski käinud special venest juppe toomas või saan esimene olla ? :D

Krt ma ei tea muidugi, mulle ei meeldi üldse vene liiklus ja ise pole autoga kunagi läinud, eks saab huumorit :D
Ühtlasi võiks odavat suitsu ja viina tuua :D
[b]ZAZ 968M '87 "Romantika"[/b]

[url]http://www.sapikaklubi.org/forum/viewthread.php?forum_id=6&thread_id=964[/url]
Sapi-Vana
Posts: 745
Joined: Sun Nov 02, 2008 8:30 pm
Contact:

RE: Uued Varuosad

Post by Sapi-Vana »

Kui Venemaale lähed, siis vaata, et sul auto peal seda "EST" silti ei oleks. Olen kuulnud piisavalt lugusid, kus selle sildi pärast klaase puruks pekstakse ja rehve torgitakse. Ühte konkreetset eluvenda tunnen isegi - autoga läks ja jala tuli.
von Zapp ehk Sapi-Vana.
martvl
Posts: 72
Joined: Tue Feb 20, 2007 8:26 pm
Contact:

RE: Uued Varuosad

Post by martvl »

kui minek siis anna teada annaks oma varuosade listi kaasa ! :D
zaz968,zaz965,luaz...
siiani ootan mootori pakumisi
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Uued Varuosad

Post by Jossu »

Mõtetu üritus, peterburis ei ole mitte ****agi, sõida tuhat kilti kaugemale, siis ehk. peterburi kõik läbi käidud ja samu juppe on seal mis meil siin. kohalikes poodides. Midagi hullusti vajaminevaid asju otsitakse ka seal taga tikutulega.
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
XCX
Posts: 45
Joined: Mon Mar 02, 2009 12:40 pm
Contact:

RE: Uued Varuosad

Post by XCX »

Sapi-Vana kirjutas:
Kui Venemaale lähed, siis vaata, et sul auto peal seda "EST" silti ei oleks. Olen kuulnud piisavalt lugusid, kus selle sildi pärast klaase puruks pekstakse ja rehve torgitakse. Ühte konkreetset eluvenda tunnen isegi - autoga läks ja jala tuli.
Jap, sellist stiilinäidet pole vaja kaugelt otsida. Mul sõbral oli öölaulupeo ajal 2 eesti lippu autol ja jättis oru parklasse lasnamäe nõlvale.
Auto aknad sees varastati läpakas jms mis ei olnud üldse nähtaval kohal. Kõrvalolevas autos oli tunduvalt kallim makk, ühtegi lippu polnud ja jäeti puutumata.

Ma kahtlustan ise ka, et peterburg mõttetu üritus, aga ehk moskva on edulisem ?
[b]ZAZ 968M '87 "Romantika"[/b]

[url]http://www.sapikaklubi.org/forum/viewthread.php?forum_id=6&thread_id=964[/url]
Sapi-Vana
Posts: 745
Joined: Sun Nov 02, 2008 8:30 pm
Contact:

RE: Uued Varuosad

Post by Sapi-Vana »

Käisin eila kohalikus AXB laos. Kohtasin seal uskumatul hulgal GAZ51 juppe, kõikvõimalikud tuled/klaasid kaasa arvatud. Kuna sapikal on GAZ51-ga jupiti suuri seoseid, siis huvi korral võin üle küsida - ehk on nii mõndagi.
von Zapp ehk Sapi-Vana.
XCX
Posts: 45
Joined: Mon Mar 02, 2009 12:40 pm
Contact:

RE: Uued Varuosad

Post by XCX »

Vabandan oma võhiklust, aga mida see AXB sümboliseerib ? :D
[b]ZAZ 968M '87 "Romantika"[/b]

[url]http://www.sapikaklubi.org/forum/viewthread.php?forum_id=6&thread_id=964[/url]
Sapi-Vana
Posts: 745
Joined: Sun Nov 02, 2008 8:30 pm
Contact:

RE: Uued Varuosad

Post by Sapi-Vana »

AXB on autovaruosade firma, peaks toimima kogu vabariigi piires. Kataloogipõhine valdavalt - enamlevinud jupid saan kätte 3 - 24 tunniga, vähe haruldasemate omandamisega läheb mõni päev enam. Mõnusalt kliendisõbralike hindadega firma üldiselt. Ma siin nii oma jope juba, et ma ei pea sageli isegi mitte kohe maksma :)
von Zapp ehk Sapi-Vana.
jack
Posts: 15
Joined: Wed Dec 05, 2007 12:13 am
Contact:

RE: Uued Varuosad

Post by jack »

Sapi-Vana kirjutas:
AXB on autovaruosade firma, peaks toimima kogu vabariigi piires. Kataloogipõhine valdavalt - enamlevinud jupid saan kätte 3 - 24 tunniga, vähe haruldasemate omandamisega läheb mõni päev enam. Mõnusalt kliendisõbralike hindadega firma üldiselt. Ma siin nii oma jope juba, et ma ei pea sageli isegi mitte kohe maksma :)
kui see saladus pole, siis kus see firma täpsemalt asub? Netist saan vastuseks põhiliselt elektritööd....
Sapi-Vana
Posts: 745
Joined: Sun Nov 02, 2008 8:30 pm
Contact:

RE: Uued Varuosad

Post by Sapi-Vana »

No meie piirkonna AXB filiaal asub Ritsus ehk Linnakülas. Seal on üks kaarhallide piirkond, ühes kaarhallis ongi siis ka AXB filiaal.
von Zapp ehk Sapi-Vana.
Tonu_P
Posts: 1
Joined: Fri Mar 06, 2009 5:25 pm
Contact:

RE: Uued Varuosad

Post by Tonu_P »

Hea link, kust saab veneautodele varuosi: http://www.mosseliiga.ee/kauplused.html
Näiteks:
Autokauplus
Miina Härma 1 (Lasnamäe, Laagna; kortermaja kelder)
Avatud:
E-R 9.00 - 18.00
L 9.00 - 15.00
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Uued Varuosad

Post by Jossu »

sapakale seal küll miskit polnud...
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests