käisin sõitmas...

Siia kõik muu, mis mujale teemadesse ei sobi.
Post Reply
meelis
Posts: 101
Joined: Mon Dec 04, 2006 10:52 pm
Contact:

käisin sõitmas...

Post by meelis »

kuna eile tegin ARK-i viimiseks kindlustuse ja 2 päeva oli Ergo-s kõige lühem periood, siis sain täna ka veel sapakamõnusid kaifida. käisin linnapeal niisama tiirutamas ja sõitmas. hea oli vaadata mööduvate inimeste nägusid kui nad zaz-i uute mersude ja audide vahel liikumas nägid. naljakas oli vaadata kuidas ummikutes kõik paaniliselt mu zaz-i tagant üritasid kõrvalridadesse pääseda, mis tegelikult liikusid palju aeglasemalt. inimesed ikka ei kujuta ette, et vene autod ka sõita suudavad :D kui kõik ausalt ära rääkida, siis tegin isegi 2 möödasõitu. üks oli mingi õppeauto ja teine mazda6, mis millegipärast väga vaevaliselt liikus, kuid hiljem minust ~90km/h mööda tuhises 50 alas. astusin talle vist väga kõvasti ego peale vms. :D ja isegi mõned sõbrannad käisid õhtu jooksul autot uudistamas ja tahtsid jubedalt pisikese vene autoga sõita :D esimesed reaktsioonid olid kohe umbes sellised, et "kas sul tõesti siis siin mitte mingit makki ega kõlareid pole?". soojendusega oli ka natuke jama. kuna ma seda testinud veel pole ja juttude põhjal pidi see suht ohtlik asi olema kui seestpoolt vähegi must on, siis sõitsin koguaeg aken lahti, et klaasid uduseks ei läheks. ühe korra suri masin imelikul kombel välja ka (õnneks suht tühjal teel juba koju sõites) ja ei tahtnud hästi käima minna. ilmselt sattus mingi mustusetükike karpasse or smth. paari minuti pärast igaljuhul sain mootori autost välja tulemata tööle ja kodutee oligi rataste all. kütusekulu polnud ka üldse nii hull kui arvasin (ca 10l/100km). poolest paagist bensiinist sain täna igaljuhul jagu juba :) pärast oli eriti hea otse peugeot-i rooli istuda. selline tunne oli nagu sõidaks mingi maailmaklassi lexusega - müraisolatsioon, kvaliteetaudio ja turbomootor :D autotööstus on 10 aastaga ikka tohutu hüppe teinud midagi pole öelda, kuid zaz jääb zaz'iks ja mulle jääb ta ikkagi meeldima :)

meelis
sapakahaige :D
Peugeot 406 2.0 turbo '98, Zaz 968M 1.2 '88
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests