K:Kuidas eemaldada süütelukku?

Probleemid elektri, veermiku või mootoriga?
Post Reply
vend15
Posts: 287
Joined: Sat Dec 30, 2006 4:40 pm
Contact:

K:Kuidas eemaldada süütelukku?

Post by vend15 »

nii siis kaas foorumlased, keerasin talvel oma sasseri süüteluku võtme pooleks ja nyyd tahaks süüteluku ära vahetada. kiskusin tagant selle junni lahti kus need juhtmed on küljes. Keerasin süüteluku ka lahti nende 2 kruviga millega ta kinni on, aga ikkagi ei tule see kest sealt välja. Mis ma veel tegema pean et seda kätte saada?

ette tänades vend15
Last edited by vend15 on Thu Mar 15, 2007 8:15 pm, edited 1 time in total.
[b]normaalne on olla ebanormaalne...[/b]
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: SÜÜTELUKU VAHETAMINE

Post by Jossu »

hmm...endal kah pusisin...roolilukk hoiab enamasti kinni seda...võti peab üldse olema süüte asendis et seda lahti saada..kui sul võti puruks sees suru lisaks lapik kruvikas ja peaksid saama keerata...ja seal kõrval korpuse küljes on ka mingid väiksed kruvid...mis mulle esialgu jäid märkamatta...
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
Dizze
Posts: 93
Joined: Mon Dec 04, 2006 7:21 pm
Contact:

RE: SÜÜTELUKU VAHETAMINE

Post by Dizze »

Alati on kasulik öelda mis sapikal! :D
Sest neil on erinev nt minu omal ei olegi roolilukku!
[b]Ao Vaida
Tel: 58362320
Msn: v6rr_man@hotmail.com
Mail: honda.tact@mail.ee[/b]

Zaz 968a, Vw Type2 T2, Opel Vectra....
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: SÜÜTELUKU VAHETAMINE

Post by Jossu »

vennal 968mmid minuteada
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
vend15
Posts: 287
Joined: Sat Dec 30, 2006 4:40 pm
Contact:

RE: SÜÜTELUKU VAHETAMINE

Post by vend15 »

tegemist 968m`iga, mul võti sinna sisse kinni kiilunud..lähen varsti kuvaldaga kallale sellele süütelukule..:D
[b]normaalne on olla ebanormaalne...[/b]
marek
Posts: 661
Joined: Sun Dec 03, 2006 1:59 pm
Contact:

RE: SÜÜTELUKU VAHETAMINE

Post by marek »

Ühel tuttaval oli mossega analoogne jama, süütelukud peaks neil suht. samad olema zaz-vaz-mosse. Võttis pinsettidega võtme otsa lukust välja ja lasi uue võtme teha.
Mingi tehnikaga sai selle süüteluku kätte ka, aga selleks tuli vist suuna/tulede hoovastik koos süüteluku korpusega täies tükis roolisambalt maha võtta, kui süüde väljas siis see ära ei tule.
Image
urmas
Posts: 33
Joined: Sat Dec 09, 2006 9:37 am
Contact:

RE: K:Kuidas eemaldada süütelukku?

Post by urmas »

Nn. lada tüüpi lukul tuleb lukukronsteini küljepeal, väiksesse auku, suruda peene kruvikas. Hoides kruvikal survet, keera südamikku (kui võimalik) kuni tunned, et kruvikas lükkab midagi kaugemale. Seejärel on võimalik samaaegelt tõmmates eemaldada lukk kronsteini küljest.
hellhoose
Posts: 57
Joined: Fri Jul 06, 2007 4:55 pm
Contact:

RE: K:Kuidas eemaldada süütelukku?

Post by hellhoose »

mina näiteks lõikasin relakaga ühest kohast vahe sisse, et lukku ära vahetada:) tal on seal all pool mingi julla, mis seda lukku kinni oiab.
kui selle julla kohalt katki teha, saab luku kätte ja saab ka uue luku panna, lihtsalt kruvidega kinni ja kõik. püsib hästi ja teinekord kui võti peaks jälle katki minema or samthing, siis pole enam mingi probleem lukku vahetada:):):)
vilmps5
Posts: 33
Joined: Fri Apr 29, 2011 6:07 pm
Contact:

Re: K:Kuidas eemaldada süütelukku?

Post by vilmps5 »

Ma nägin ka süütelukuga hullu vaeva võti keeras ilusti aga välja ei tulnud. Ka mina kasutasin süüteluku eemaldamiseks ketaslõikurit.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests