zaz 968

Siia kõik muu, mis mujale teemadesse ei sobi.
Post Reply
sapi
Posts: 7
Joined: Sat Feb 05, 2011 10:38 am
Location: Viljandi
Contact:

zaz 968

Post by sapi »

Tere, kui autot trantsportida kolmnurkaga mis siis autol peab olema (numbrid,ülevaatus,kindlustus) nõuanded teretulned.
Ette tänaded sapi
marek
Posts: 661
Joined: Sun Dec 03, 2006 1:59 pm
Contact:

Re: zaz 968

Post by marek »

Päriselt peaksid kõik olema, küll aga annab ülevaatusest kõrvale hiilida "remondikohta" pukseerides v. sõites, mida üldjuhul inimesed kasutavadki, rääkida et ülevaatusele sõidad pole vist pukseeritava autoga eriti mõtet. Kindlustus peab ikka olema, kasvõi juba halva õnne korral enda rahakoti tervise huvides.

Parimat,
Marek
Image
katk
Posts: 213
Joined: Sun Dec 03, 2006 7:19 pm
Contact:

Re: zaz 968

Post by katk »

Kindlasti on vajalikud numbrid, kindlustus ja hea oleks kui nt tagumisel aknal oleks ka ohukolmnurk hea tahte märgiks väljas olla. Kuskilt olen ka kuulnud, et kui transport valgel ajal siis on ka hästi, pimedal ajal pidi selline tegevus politsei jaoks suuremat tähelepanu äratama.
sapi
Posts: 7
Joined: Sat Feb 05, 2011 10:38 am
Location: Viljandi
Contact:

ZAZ 968 v4

Post by sapi »

Tere tahaks siis veel infi, et kui tuua sellega kuhu lähevad esirattad peale sellise riistapuuga tuua siis pole ju mitte midagi vaja, ei numbrit ega midagi peale tulede.
Ette tänades
Last edited by katk on Sat Feb 05, 2011 6:13 pm, edited 1 time in total.
Reason: Parandatud õigekirja
katk
Posts: 213
Joined: Sun Dec 03, 2006 7:19 pm
Contact:

Re: zaz 968

Post by katk »

Seni kuni masinal rattad maad puutuvad on siiski numbrid ja kindlustus vajalikud.
sapi
Posts: 7
Joined: Sat Feb 05, 2011 10:38 am
Location: Viljandi
Contact:

Re: zaz 968

Post by sapi »

Tänud nõuannete eest :D :D
Sapi-Vana
Posts: 745
Joined: Sun Nov 02, 2008 8:30 pm
Contact:

Re: zaz 968

Post by Sapi-Vana »

Ohukolmnurk pane kindlasti masinale taha nähtavale. Kui see olemas on, siis üldjuhul võmmid tunnevad, et neid on kardetud ja see meldib neile. Ja kindlasti enne autoga liikuma hakkamist pese masin puhtaks ning vääna prooviks ventiile. Kehv ju, kui sul kusagil poole tee peal on õhukummist suss-vuss väljas ja sa pead (ja kindasti mentide silme all) ratast vahetama hakkama (mida sul võibolla kaasa pole võetudki. Seega masinat tooma minnes viska igaks juhuks varuratas pagasinikusse.

Ma ise olen ühe sapika natuke teistes oludes koju toonud - läks mendiralliks asi kätte. Aga hetkeseis siiani veel 1:0 minu kasuks :)
von Zapp ehk Sapi-Vana.
sapi
Posts: 7
Joined: Sat Feb 05, 2011 10:38 am
Location: Viljandi
Contact:

Re: zaz 968

Post by sapi »

Ma arvan,et ma toon sappari ikkagi treileri peal ära sest tallinnast viljandi tuua puksiiris pole mõtet pole üv ega ka kindlustust ei tea kas tal uued numbritki on ja ega need tuled ka just kõige paremas korras pidavat olema ja masin pealegi mitu aastat seisnud ei tea kas tal piduridki on.
Sapi-Vana
Posts: 745
Joined: Sun Nov 02, 2008 8:30 pm
Contact:

Re: zaz 968

Post by Sapi-Vana »

Treila puhul pead siis arvestama, et kõige odavam variant on 50 senti kilomeeter.
von Zapp ehk Sapi-Vana.
katk
Posts: 213
Joined: Sun Dec 03, 2006 7:19 pm
Contact:

Re: zaz 968

Post by katk »

Treila suht kallis, aga kui Tartu kanti eelnevalt peaksid juhtuma siis tegime Metsamehega spetsiaalse sapikuvedamise jäiga haagise. Läheb tavalise käru konksu otsa ja vähemalt minu masina sikutas Mäost Tartukanti küll väga ilusti ära.
Pilti agregaadist on võimalik näha minu masina teemas
sapi
Posts: 7
Joined: Sat Feb 05, 2011 10:38 am
Location: Viljandi
Contact:

Re: zaz 968

Post by sapi »

See varjant on hea küll aga sellel pole nubreid küljes.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests