Volga pood

Siia kõik muu, mis mujale teemadesse ei sobi.
Post Reply
plekkvelg
Posts: 187
Joined: Thu Sep 03, 2009 8:12 pm
Contact:

Volga pood

Post by plekkvelg »

Kuna minu varuosa ostmise kogemused sapakale piirduvad ainult Volga poest, siis küsikski seda, et kust ostate teie oma varuosad? Mõtlen just Põhja-Eesti piirkonda.

Nimelt oli see nädal Volga poes väga halb kogemus - läksin küsima bensiinipumpa ning öeldi, et uus maksab 280.- Siis aga tuli poe omanik ja ütles, et tal on taga laos natukene seisnud bensupump, mis on töökorras aga annab odavamalt ära. Mina aga mõtlesin, et noh, vahet ei ole, pump on pump ja võtsin ära. Koju jõudes ja seda peale pannes avastasin, et üks voolik jääb halvasti ning, et päris õige see vist ikkagi ei ole - midagi nagu oli paigast ära (bensupumba kaas oli lihtsalt vales asendis ja bensupumba üks ots läks vastu plekki).
Kuigi piisanud oleks selles, et keerata kaas lahti ja panna ta 180 kraadi teistpidi, läksin mina siiski poodi ja ütlesin, et see pump mulle ei sobi, tahan uut ja sellist, mida ma ei peaks kohe lammutama hakkama. Asi lõppes siis sellega, et nemad hakkasid mind süüdistama selles, et mul on auto "ümber tehtud". Siis ma mõtlesin, et misasja ja loomulikult läksin närvi. Muidugi uut ja pakendis pumpa nad mulle ei näidanud, et võrrelda saaksin. Jalutasin sealt poest välja ja ütlesin neile, mis ma asjast arvan. Fakt on see, et mina sinna poodi oma jalga küll tõsta ei kavatse, kuigi lõppkokkuvõtteks kruvisin pumba lahti ja panin ta õigesti kokku. Kõige hullem seejuures on see, et korpus juba mõraneb ning arvata on, et kaua see ei kesta.

Võite siia kirjutada oma halvad kogemused, kas Volga või mõne muu poega. Mis alternatiivsed variandid mul veel on varuosi saada?
Zaz 968M 87'
Ford Focus 05'
Goped 03'
incz
Aktiivne Klubiline
Posts: 296
Joined: Sat Jun 27, 2009 12:47 pm
Contact:

RE: Volga pood

Post by incz »

Uskumatu lugu, mul siiani ainult ülipositiivsed kogemused, kõik kola mis vaja olen enamjaolt sealt saanud, lisaks ka igasugu know howd mille tõttu on lühike poeskäik veninud tunniseks jutuajamiseks. Muidugi ma isiklikult eriti hindasid ei vahi see mis ütlevad nii on ja katkist pulka pole veel saanud. Tegemist on ju siiski minupuhul hobiautoga ning mingi saja või viiekümne kroonipärast tõmblemisel ei näe ma mõtet - taastamisel tuleb ikkagi arvestada sellega, et kui tahad uut autot siis tuleb välja käia lõpuks ka uue auto hind. Tagasi teemasse - ühesõnaga pole siiani olnud ka probleemi mõne jupi nö. laenamisega, et veenuda garaaziz kas sobib või mitte. Ümber vahetmisel jne. pole siiani küsimusi tekkinud. Võibolla on see kinni igainimese enda suhtumises, et kui ikkagi vingus ja nõudlku näoga seal laiata siis saab sama suhtumise ka omanike/teenindajate poolt.

Alternatiivid: foorumites kolamine , igasugu kraami liigub automotos ja ka siin.
Last edited by incz on Thu Apr 08, 2010 4:18 pm, edited 1 time in total.
968; 968M
plekkvelg
Posts: 187
Joined: Thu Sep 03, 2009 8:12 pm
Contact:

RE: Volga pood

Post by plekkvelg »

Kusjuures enne viimast kokkupuudet oli ka minul ülipositiivsed kogemused selle poega. Ega see hinnavahe nüüd metsik ei olnud, kuid eks ta tahtis lihtsalt sellest vanast kräpist lahti saada ja mina näisin inimene, kellele see pähe määrida.
Samamoodi on minul korra läbi astumised veninud seal väga pikaks ja huvitavaks.
Üldiselt mulle ei meeldi inimesed, kes enda vigu lihtsalt ei tunnista. Kusjuures leti taga olev härra (müüja), oli väga viisakas ja abivalmis.
Zaz 968M 87'
Ford Focus 05'
Goped 03'
jipi
Posts: 29
Joined: Sun Oct 07, 2007 7:56 pm
Contact:

RE: Volga pood

Post by jipi »

Kindlasti tasub vaadata Tallinnas M.Härma kauplusse, kus on muidugi soovitav rääkida vene keeles, aga häda pärast saab tädi eesti keelest ka aru ( hinnanäide: siduri töösilinder 968M-le 160 krooni) ja ka pääskülas on üks vene auto juppidega äritsev pood, täpset aadressi kahjuks ei tea.
Sapi-Vana
Posts: 745
Joined: Sun Nov 02, 2008 8:30 pm
Contact:

RE: Volga pood

Post by Sapi-Vana »

Kui tahad kütusepumpa, siis mul 1 tuttuus olemas.
von Zapp ehk Sapi-Vana.
plekkvelg
Posts: 187
Joined: Thu Sep 03, 2009 8:12 pm
Contact:

RE: Volga pood

Post by plekkvelg »

kütusepump praegu toimib, aga seda ei tea, kui kaua.
Mis hinda pumba eest nõuad? Varuks võiks ju võtta.
jipi kirjutas:
Kindlasti tasub vaadata Tallinnas M.Härma kauplusse, kus on muidugi soovitav rääkida vene keeles, aga häda pärast saab tädi eesti keelest ka aru ( hinnanäide: siduri töösilinder 968M-le 160 krooni) ja ka pääskülas on üks vene auto juppidega äritsev pood, täpset aadressi kahjuks ei tea.
Pääsküla poes olen korra isegi käinud. Sapakale oli juppe seal vähe.
Last edited by plekkvelg on Thu Apr 08, 2010 5:07 pm, edited 1 time in total.
Zaz 968M 87'
Ford Focus 05'
Goped 03'
madis1080
Posts: 529
Joined: Sat Dec 02, 2006 7:19 pm
Contact:

RE: Volga pood

Post by madis1080 »

Endale pole ka just kõigeparemad kogemused, Sain sealt NÖ zazi siduriketta mis ei istu otsa võllile, oli vaja hambaid ühest otsast maha viilida , et üldse peale mahuks ja et vabalt liikuma hakkaks on vaja veel seda viilida:|
blondiinid
Posts: 211
Joined: Sun May 10, 2009 9:46 pm
Contact:

RE: Volga pood

Post by blondiinid »

madis1080 kirjutas:
Endale pole ka just kõigeparemad kogemused, Sain sealt NÖ zazi siduriketta mis ei istu otsa võllile, oli vaja hambaid ühest otsast maha viilida , et üldse peale mahuks ja et vabalt liikuma hakkaks on vaja veel seda viilida:|
võibolla mingi tehase praak sellisel juhul.. otsin volga poest oma sidurile jupid ja kõik klappis ideaalselt. Ega ma ju ei oska parandada ja siis härrad poes aitavad mind kogu aeg, õpetavad ja soovitavad igast asju :P et mul on ainult positiivsed kogemused selle poega.

Võibolla oli lihtsalt halb päev seoses ebameeldivate asjaolude kokkulangemisega :)
[img]http://i44.tinypic.com/2141pq9.jpg[/img]
Aimps
Posts: 6
Joined: Thu Mar 11, 2010 1:29 pm
Contact:

RE: Volga pood

Post by Aimps »

Alustasin siin foorumis samuti Vene autodele varuosasid müüvate poodide otsinguid ja sattusin tol korral sellisele heale lingile:
http://www.mosseliiga.ee/kauplused.html

NB! Läbi sai helistatud kõik Tallinna piires olevad kauplused, osad tel.nr.-d pole enam kasutusel, paljud ei tegele üldse või enam mitte ZAZ-i juppidega. Aga kiire ülevaate lisaksin siiski antud lingil olevate poodide kohta:

1) Volgat teavad kõik :)
2) Autokauplus (Andkool OÜ) - suhtlus toimus vene keeles ja midagi ZAZ-ile ka leidus.
3) Autoosad (Temmaste OÜ) - tel.nr. tol korral ei vastanud ?!
4) Eesti Agrovarustus - tel.nr. pole kasutusel.
5) Auto varuosade pood (Feronder oü) - midagi leidub ka ZAZ-ile.
6) VAZ varuosad - ZAZ-i juppe ei ole.
7) Autokauplus (Bialos OÜ) - tel.nr. tol korral ei vastanud.
8) Autokaubad (Arritor OÜ) - NB! tegemist on erakorteriga, seega ei ole ZAZ-i juppe.
9) Moto - vene autojuppe ei leidu.
10) OÜ Pavonia EV (*asukohaga Keila) - ZAZ-ile juppe ei leidu !

Loodan, et selline kiire ülevaade on abiks ka edaspidi teistele ;) Kindlasti annab nimekirja veel täiendada... B)
Tegemisest olulisem on olulise tegemine!
marek
Posts: 661
Joined: Sun Dec 03, 2006 1:59 pm
Contact:

RE: Volga pood

Post by marek »

plekkvelg kirjutas:
oju jõudes ja seda peale pannes avastasin, et üks voolik jääb halvasti ning, et päris õige see vist ikkagi ei ole - midagi nagu oli paigast ära (bensupumba kaas oli lihtsalt vales asendis ja bensupumba üks ots läks vastu plekki).
Kuigi piisanud oleks selles, et keerata kaas lahti ja panna ta 180 kraadi teistpidi,
Minuteada meil sapika benapumpasid ei müüdagi, poes saada ainult 2101vaz-412mosse pumbad, millel tulebki pealmine osa enne tesitpidi keerata kui kasutama saad hakata. Sellest foorumis kunagi varem ka räägitud.
Image
plekkvelg
Posts: 187
Joined: Thu Sep 03, 2009 8:12 pm
Contact:

RE: Volga pood

Post by plekkvelg »

Kogu point oligi selles, et mina seda ei teadnud ja ei tahtnud hakata seda uut pumpa kohe lahti keerama. Täna käisin siiski sealt korra läbi, lootes, et suhtumine on paranenud, aga ei olnud. Oma viga nad ei tunnista.
Samas kui peabki keerama selle kaane teistpidi, siis nad oleksid võinud mulle seda ostes mainida.
Zaz 968M 87'
Ford Focus 05'
Goped 03'
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests