Taga amordis pole õli.

Probleemid elektri, veermiku või mootoriga?
Post Reply
sapikafänn
Aktiivne Klubiline
Posts: 198
Joined: Sun Oct 19, 2014 2:05 pm
Maakond: Tartumaa
Location: Tartu
Contact:

Taga amordis pole õli.

Post by sapikafänn »

Tervitus,
Esmaspäeval astus üks võõras mees mu töööjuurde sisse ja tundis huvi sapaka kohta. Nimelt tal kunagi kah selline olnud. Sai temaga natuge jutustatud ja siis pakkus mulle sapika juppe. Kuna tal autot enam ammu ei ole, siis pole tal ka juppidega midagi teha. Eile siis käisin juppe vaatamas. Sain mõned kastitäied erinevaid uusi juppe(piduriklotsi, käigukasti osad, silidrid, uued tagatuled, kummirõngad esituledele,kärukonks koos skeemide ja juhtmetega,pidurivoolikud, laagreid, esimene nikkel otstega stange, katuseraami, täitsa uued esiuksed, mõlemad küljed(tagatiiva koos ukseraamiga), amordid,kolmnurk klaas, rooliotsad,poolteljed jne.
Aga küsimus tekkis hoopis tagumiste amortide kohta. Nimelt täitsa uued amordid, aga ühel amordil polnud üldse õli sees.Amort käis tühja(kolks, kolks) Kas praak eksmeplaar, või tuligi mõnele amordile ise õli sisse panna?
marek
Posts: 661
Joined: Sun Dec 03, 2006 1:59 pm
Contact:

Re: Taga amordis pole õli.

Post by marek »

Kuna selline asi http://www.osta.ee/zaz-966968-rem-kompl ... 04516.html on olemas ju siis saab amorte ise ka õliga täita. Kindlasti paigaldamisel veenduda et mõlemas amordis oleks sama õli, sest erineva "tugevusega" amordid ühel sillal võivad juhitavust üsna tugevalt mõjutada.
Image
sapikafänn
Aktiivne Klubiline
Posts: 198
Joined: Sun Oct 19, 2014 2:05 pm
Maakond: Tartumaa
Location: Tartu
Contact:

Re: Taga amordis pole õli.

Post by sapikafänn »

Seda komplekti tean jah. Ja olen ka korra kasutanud. Lihtsalt tekis küsimus. Et omal ajal poest ostetud uuel asjal ei olnud õli sees. Ju siis juhtus, nagu nende vene asjadega ikka oli(kvartalilõpu kaup).
Kui kellelgi foorumitegelastest peaks vaja minema piduriklotsi katteid, siis andku teada. Mul neid juba kümne auto jagu olemas.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests