968M

Kommenteeri liikmete autosid ja räägi lähemalt oma autost.
Post Reply
Sapikahuvi
Posts: 1
Joined: Thu May 22, 2014 8:06 pm
Maakond: Harjumaa
Contact:

968M

Post by Sapikahuvi »

Tere.

Sai siis muretsetud endale ka üks sapikas.Kunagi nõks noorem olin siis sai neid omatud aga ainult rallimis eesmärgil. Nüüd sain nagu odavalt sapika aga vajab KINDLASTI värvimist.( pildid lisan hiljem kui olen auto ümber kirjutanud)
Eks siis minu sapikal on ka mõned puudused.Alguses ei tahtnud toimida.Jäid pöörded peale ja lõugas jubedalt. Aga siis sai selle asja nagu kontrolli alla ja sai peaaegu tiksuma.Aga soojast peast ei taha tööle minna.Genekas ei lae.Ja eks seal palju muid asju.Karburaatorit oleks ilmselt uut vaja ,sest seda niipalju näpitud ,et enam ei mõista keegi mis seal õiged asendid või mis seal üldse veel peaks olema!
Aga jutu mõte see ,et kavatsen teie klubis siis hakata aktiivsemalt ajapikku osavõtma.Tahaksin teada kust saab nagu juppe sellele masinale.Nt: karbuss kohe alguses.Siis oleks vaja küünlaid.Milline õli sinna kõlbab ja palju muud kindlasti.Küll jõuan neid küsimusi veel esitada.
Aga igasugune info on teretulnud ja eks ma hakkan ise ka lugema mis ümberringi siin toimub.

Parimatega Rait.
AhtiH
Aktiivne Klubiline
Posts: 1462
Joined: Fri Jun 04, 2010 11:50 am
Maakond: Harjumaa
Location: Tallinn
Contact:

Re: 968M

Post by AhtiH »

Teretulemast sapikahuviliste sekka. Otsinguga leiad palju infot aga püüame ka küsimustele vastata.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 10 guests