Särk!

Ideid klubile...
Post Reply
hellhoose
Posts: 57
Joined: Fri Jul 06, 2007 4:55 pm
Contact:

RE: Särk!

Post by hellhoose »

oooo.....:):) ma näen, et ühe särgi peale on isegi mu signatuur sattunud;):)
LAAHEE!!!!!!!!!!:)
Last edited by hellhoose on Thu May 08, 2008 5:45 pm, edited 1 time in total.
4v ja kaks sumpsi!
veka
Posts: 249
Joined: Tue May 29, 2007 2:27 pm
Contact:

RE: Särk!

Post by veka »

hmm punasega jääb nats nõme kuid ma valiksin välja need:
http://i212.photobucket.com/albums/cc47 ... t/ees6.png

http://i212.photobucket.com/albums/cc47 ... /taga8.png

aga jälle väike parandus mis minu meelest võiks olla mitte 4V vaid V4.

Aga võikski siis teha uued särgid jälle.Ehk saab kaasklubiline motif midagi orgunnida jälle:) endal pole hetkel üldse aega sest sapika ehitus hakkab jälle suuresti selles nv-st peale
Minu jaoks on sapikas vaimselt kõigist autodest üle.
olev
Posts: 26
Joined: Sat Mar 01, 2008 9:42 pm
Contact:

RE: Särk!

Post by olev »

Särk musta värvi, kontuurid valgega, tekst estikeelne ( seljale" KUI SA SEDA LOED SIIS MA EI ISTU OMA ZAZ.-is" esiküljele Sapaka pilt ning uhkelt ja suurelt" MINU AUTO"). Sellise ostaks endalegi!
Mootor 40kW ja töötab
hellhoose
Posts: 57
Joined: Fri Jul 06, 2007 4:55 pm
Contact:

RE: Särk!

Post by hellhoose »

olev kirjutas:
Särk musta värvi, kontuurid valgega, tekst estikeelne ( seljale" KUI SA SEDA LOED SIIS MA EI ISTU OMA ZAZ.-is" esiküljele Sapaka pilt ning uhkelt ja suurelt" MINU AUTO"). Sellise ostaks endalegi!

hakkab looma, hakkab looma:) sapikaklubi.org võiks kaa veel kuskile ära mahtuda???
4v ja kaks sumpsi!
motif
Posts: 36
Joined: Sun Dec 03, 2006 10:32 pm
Contact:

RE: Särk!

Post by motif »

Ühest sellisest seigast, kui sõber luges minu kortsus sapikasärgi pealt valesti maha, küpses uus idee:

"Igale särgiostjale kaasa tasuta Zaporožets!"

Mõni mõtleb, et wtf, kuskohas selliseid särke saab, tahaks ka omale sapakat? :)
Last edited by motif on Fri Dec 12, 2008 12:43 pm, edited 1 time in total.
________________
ZAZ968M, 80a
Tulitsa T-200, 89a
Allann
Posts: 120
Joined: Fri Mar 05, 2010 4:34 pm
Contact:

Re: Särk!

Post by Allann »

Nii.Lugesin siin vähe särkide kohta.Mina arvan et,just kokkutulekutel nii palju kui seal klubilisi käivad,võiks seal arutada ja koos logo ja juttu välja mõelda ning kui kõik see valmis siis kohapeal raha ära maksta tegijale ning siis oleks asi kindel.Foorumis ei saagi selliseid asju ajada sest mõni mees ainult lubab.
tuust
Aktiivne Klubiline
Posts: 477
Joined: Mon Oct 04, 2010 8:53 pm
Maakond: Läänemaa
Location: Haapsalu
Contact:

Re: Särk!

Post by tuust »

Logoga on ilmselt ühtsuse mõttes asi lihtne, võiks ja peaks olema sama mis lippudel.
Kes on käinus mõnedel viimastel üritustel need on näinud.
AhtiH
Aktiivne Klubiline
Posts: 1462
Joined: Fri Jun 04, 2010 11:50 am
Maakond: Harjumaa
Location: Tallinn
Contact:

Re: Särk!

Post by AhtiH »

Allann wrote:Nii.Lugesin siin vähe särkide kohta.Mina arvan et,just kokkutulekutel nii palju kui seal klubilisi käivad,võiks seal arutada ja koos logo ja juttu välja mõelda ning kui kõik see valmis siis kohapeal raha ära maksta tegijale ning siis oleks asi kindel.Foorumis ei saagi selliseid asju ajada sest mõni mees ainult lubab.
Kogunemistel arutatakse väga palju asju, mida foorumis ei kajastata. Kahjuks peab ütlema, et tulge ka kohale (näiteks hooaja lõpetamisele 12-14 okt) ja saate ka teada. Eks osa info jõuab lõpuks foorumisse ka aga kindlasti mitte kõik. Särkidega (ja paljude muude asjadega) on nii, et uuel hooajal tuleb palju huvitavat. Elu on näidanud, et tuleb asjad lihtsalt ära teha väikses ringis muidu jääb venima.
Allann
Posts: 120
Joined: Fri Mar 05, 2010 4:34 pm
Contact:

Re: Särk!

Post by Allann »

Tuleksin heameelega aga olen sel aeg soomes tööl. :( Kui koju tulen siis ei ole aega sapikagagi tegeleda enam eriti. :? Masin vajab kõpitsemist pidurite kohapealt ja muudest kohtadest.Loodan et,leian millagil selle aja ja saan asjad korda.Aga särkide kohapealt siis paluk teada anda :D
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests