Erinevad foorumid

Ideid klubile...
Post Reply
Nongrata
Posts: 222
Joined: Thu Oct 21, 2010 2:50 pm
Contact:

Erinevad foorumid

Post by Nongrata »

Vene (vanale) tehnikale on palju foorumeid- sapikaklubi, muhuklubi, mosseliiga, ladaklubi, automoto, gaz-i mehed jne. Kas neid ühe mütsi alla ei anna koondada- et esileht on ühine ja sealt siis hakkab iga klubi eraldi hargnema? Lürbin hetkel õlut ja tekkis selline mõte. Põhimõtteliselt sapikaklubi ja muhuklubi on sama auto mark, aga foorumid on erinevad jne.
sapikalist
Posts: 147
Joined: Thu Oct 28, 2010 1:29 pm
Contact:

Re: Erinevad foorumid

Post by sapikalist »

Vaadates ku hääbumas siin see sapikaklubi kahjuks on :cry: siis ega varsti vist peaksi muhuklubiga kokku minema.Äkki on kellelgi ideid kuidas foorumit elavamaks muuta?
Sapikad on kui mootorrattad ainult et katuse ja nelja rattaga.
zaz 968A
AhtiH
Aktiivne Klubiline
Posts: 1462
Joined: Fri Jun 04, 2010 11:50 am
Maakond: Harjumaa
Location: Tallinn
Contact:

Re: Erinevad foorumid

Post by AhtiH »

Hm. Ei saa kuidagi sinuga nõus olla. Asjad on minu meelest ainult aktiivsemaks läinud ja hea meel, et sellel hooajal on lisandunud mitmeid uusi aktiivseid sapikalisi.

Muidugi kõik oleneb ka sellest, mida foorumilt/klubilt oodatakse.

Siinkohal oleks täitsa huvitav teada, mismoodi peaks asi elavamaks minema? Ja kas ainult foorumis või ka väljaspool virtuaalruumi. Eelmine aasta oli nii mõnigi üritus ja see aasta ei saa kindlasti kehvem olema.

Paraku ei ole neil palju erinevaid osalejaid olnud (sealhulgas sind :roll: ). Korraldajatering on aga eriti väike.
sapikalist
Posts: 147
Joined: Thu Oct 28, 2010 1:29 pm
Contact:

Re: Erinevad foorumid

Post by sapikalist »

Mis ma ikka osalen kui pole millegagi osaleda aga jh yritusi on kyll olnud selles suhtes ei vaidlegi aga ma mõtlesin seda et muidu oli ikka iga päev uusi postitusi kyllaga aga nyyd suht vaikseks jäänud ja muhkudel ja sapikatel ju nii palju yhist.Lihtsalt loodan et klubiga liituks rohkem sapika omanikke.
Sapikad on kui mootorrattad ainult et katuse ja nelja rattaga.
zaz 968A
AhtiH
Aktiivne Klubiline
Posts: 1462
Joined: Fri Jun 04, 2010 11:50 am
Maakond: Harjumaa
Location: Tallinn
Contact:

Re: Erinevad foorumid

Post by AhtiH »

No siinkohal peab juba iga mees ise peeglisse vaatama. Me ei saa ega taha kedagi sundida. Peame looma lihtsalt tingimused, et oleks aktiivseid klubilisi ja ka uusi tegijaid. Usun, et siinkohal ei saa võimalustele palju ette heita.

Tõsi on see, et on olnud aegu kus postitusi ja postitajaid oli oluliselt rohkem. Samas kvantiteet ja kvaliteet ei käi alati käsikäes. Ja üldiselt võib väita, et on palju tegusid kuid vähe juttu. Olles paljude klubilistega ühenduses siis tean ka seda, mis toimub "kardinate taga". Väga paljusid asju ei kajastata foorumis. Muidugi võiks aga kas peaks?
Muhuklubis on minumeelest sama tendents. Toimub palju aga räägitakse vähe.

Ja kas peakski kõigest koguaeg kirjutama? Eesmärk ei peaks olema lihtsalt palju postitada.

Kui aga postitustest rääkida siis muhuklubis on neid oluliselt rohkem? Kuna ma loen mitmeid foorumeid ning muhuklubi oma on nende hulgas siis julgen väita, et sapikaklubi oma on postituste poolest ikka oluliselt aktiivsem.

Ja mida annaks meile mõne teise foorumiga liitumine? Ma arvan, et mitte midagi. Kui keegi tahab lugeda siis saab ta seda teha ka ilma, et me ühineks. Üritusi on võimalik korraldada väga edukalt ka erinevate klubide vahel.

Kui me võtame ette kasutajate nimekirja või klubiliste autode foorumi siis inimesi nagu oleks. Ja lugejaid on tegelikult väga palju. Võibolla on paljud neist samamoodi ilma autota kuid siiski sapikatest huvitatud.

Selles suhtes on muidugi hea, et see teema üles kerkis uue hooaja alguses. Ootaks siis mingeid ettepanekuid muutuste osas või muud konstruktiivset kriitikat.
marek
Posts: 661
Joined: Sun Dec 03, 2006 1:59 pm
Contact:

Re: Erinevad foorumid

Post by marek »

Eelistaks enne väiksemat ja asjalikku seltskonda kui suurt ja laialivalguvat. Eks suure inimeste hulgaga tuleks uued probleemid, kellele mis ei sobi jne. See kunstlikult inimeste hulga suurendamine ei teeks head minu arvates. Kes tahab see leiab sapikaklubi ise üles ja niimoodi tekkinud seltskond on kindlasti parem kui "sundparteistatud" kogukond.

Seebikarp-sapakas pole veel nii "uunikum" ka kui nt. vana volga, nii et täiesti loogiline, et huvilisi vähem.
Image
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest