M:Toyota Carina´72

Osta/Müü/Vaheta kõike muud, mis ei ole seotud otseselt sapikate varuosadega või sapikate endiga.
Vanamiis
Posts: 57
Joined: Wed Nov 18, 2009 3:36 pm
Contact:

M:Toyota Carina´72

Post by Vanamiis »

Müüa siis eelnimetatud pill aastaks on tal 1972, käimakast ja mootor nagu uued, põhi tahab keevitust saada.
Hind kokkuleppel.
Pildid http://fotoalbum.ee/photos/echo194/sets/918489
Last edited by Vanamiis on Mon Jan 11, 2010 2:49 pm, edited 1 time in total.
Sapi-Vana
Posts: 745
Joined: Sun Nov 02, 2008 8:30 pm
Contact:

RE: M:Toyota Carina´72

Post by Sapi-Vana »

Sa kirjuta kindlasti ka sellest, et mis mootor, mis käigukast ja milline kütusesüsteem, sest selle perioodi Carinad olid pehmelt öeldes erinevad. Muidu masin on päris laheda väljanägemisega ning oma ajastu kohta oluliselt innovatiivsem kui keskmine Eurokast sel perioodil.
von Zapp ehk Sapi-Vana.
Vanamiis
Posts: 57
Joined: Wed Nov 18, 2009 3:36 pm
Contact:

RE: M:Toyota Carina´72

Post by Vanamiis »

Sapi-Vana kirjutas:
Sa kirjuta kindlasti ka sellest, et mis mootor, mis käigukast ja milline kütusesüsteem, sest selle perioodi Carinad olid pehmelt öeldes erinevad. Muidu masin on päris laheda väljanägemisega ning oma ajastu kohta oluliselt innovatiivsem kui keskmine Eurokast sel perioodil.


Sry....unustasin kui eile teemat tegin olin suht väsinud.
Aga siis mootr on 1.6, käimakast on 4 käiku ja karburaator mootor, rohkem ei oska hetke seisuga öelda.
Martin2
Posts: 91
Joined: Sat Jul 04, 2009 9:25 pm
Contact:

RE: M:Toyota Carina´72

Post by Martin2 »

dokid on
zaz 968M
luaz 969A
audi 80 b3
Vanamiis
Posts: 57
Joined: Wed Nov 18, 2009 3:36 pm
Contact:

RE: M:Toyota Carina´72

Post by Vanamiis »

peaksid olema küll
Martin2
Posts: 91
Joined: Sat Jul 04, 2009 9:25 pm
Contact:

RE: M:Toyota Carina´72

Post by Martin2 »

aga kas mootor t22tab ja s2idab ka omalj2ul
zaz 968M
luaz 969A
audi 80 b3
Vanamiis
Posts: 57
Joined: Wed Nov 18, 2009 3:36 pm
Contact:

RE: M:Toyota Carina´72

Post by Vanamiis »

Sõidab aga nagu ütlesin et vaja on JAGAJAKAANT!!!!
Martin2
Posts: 91
Joined: Sat Jul 04, 2009 9:25 pm
Contact:

RE: M:Toyota Carina´72

Post by Martin2 »

seda vist pole nii vanale masinale kuskilt saada ka
zaz 968M
luaz 969A
audi 80 b3
Vanamiis
Posts: 57
Joined: Wed Nov 18, 2009 3:36 pm
Contact:

RE: M:Toyota Carina´72

Post by Vanamiis »

On vas ikke soomest saab tellida ja lammaritest võib kh sobiva leida.
Sapi-Vana
Posts: 745
Joined: Sun Nov 02, 2008 8:30 pm
Contact:

RE: M:Toyota Carina´72

Post by Sapi-Vana »

Selle jagajakaane saab ikka ja muid asju ilmselt ka. Lammaritest ei saa tõenäoliselt mitte midagi, sest lammutuskojad ostavad kokku autosid, mille juppide jaoks on olemas tasuv nõudlus. Näiteks kui ma läksin kunagi oma toonasele ´88 aasta VW Passatile lammutusest juppe otsima, siis mulle öeldi otse välja, et nii vanu autosid kokku ei osteta, sest heal juhul kuus korra tuleb klient sealt midagi tahtma.

Aga varuosafirmade kaudu saab kindlasti vajamineva kätte. Ise kasutan firma AXB Ritsu filiaali teenuseid ja siiani ei ole pettuma pidanud, isegi sapikale mingi hetk sain midagi... miskid tihendid ja niplid kui ma ei eksi.

Inimene, kes omale sellise masina võtab, peab arvestama, et sellele kuluv ressurss võib olla võrdeline noore armukese ülalpidamiskuludega.

Kui keegi klubilistest seda masinat omale tahab, siis võiks ta kõigepealt vastava masina pulk-pulgalt üle vaadata ja tekitada kriitilise nimekirja detailidest, mis tuleks vahetada. Siis peaks need jupid firmadel laskma üles otsida ja kui on selge, et asjad on kättesaadavad ning hind hinge kinni ei löö, siis selline Carina on piisavalt atraktiivne igal juhul.

Arvestage igaks juhuks sellega, et jaapanlased ei tooda autosid Euroopa või Ameerika tavade kohaselt. Sel ajal kui "valges maailmas" loodi üks modifikatsioon kolme aasta kohta ja olemasolevat masstootmisse tambiti ning insenerid ja disainerid kontoris rahus mune sügasid ja võileibu pugisid tootsid japsid uue modifikatsiooni poole aasta kohta. Kui Euroopas ja eriti Ameerikas armastatakse lehma lüpsta kuni pool piimast on kusi, siis jaapanlased lüpsavad piimast koore ja siis lähevad uue lehma kallale. Seega tasub juppide otsimisel kahelda kõiges, sest kui sa ei kontrolli, siis saad kätte tõenäoliselt jublaka, millega sul pole midagi ette võtta, sest see on natuke teistsugune.
Last edited by Sapi-Vana on Fri Jan 15, 2010 9:06 am, edited 1 time in total.
von Zapp ehk Sapi-Vana.
Vanamiis
Posts: 57
Joined: Wed Nov 18, 2009 3:36 pm
Contact:

RE: M:Toyota Carina´72

Post by Vanamiis »

http://www.familycar.com/autoparts/toyota/carina.html


Siit lehelt saab mõningaid varu osi carinale.
Saekaatrimees
Posts: 11
Joined: Mon Dec 04, 2006 3:38 pm
Contact:

RE: M:Toyota Carina´72

Post by Saekaatrimees »

Saab ka Eestist üht-teist vajalikku.

http://www.ladu24.ee/et/ladu1/4078/0,0

Jagajakaas nagu näha siis 55 krooni :p
Vanamiis
Posts: 57
Joined: Wed Nov 18, 2009 3:36 pm
Contact:

RE: M:Toyota Carina´72

Post by Vanamiis »

Nonii omgi oleman.
Vanamiis
Posts: 57
Joined: Wed Nov 18, 2009 3:36 pm
Contact:

RE: M:Toyota Carina´72

Post by Vanamiis »

Kellegil soovi pole?
Sapi-Vana
Posts: 745
Joined: Sun Nov 02, 2008 8:30 pm
Contact:

RE: M:Toyota Carina´72

Post by Sapi-Vana »

No aga tee ise algust ja nimeta kauplemise/kemplemise alghind. Pilte vaadates see muidugi eriti kõrge olla ei saa... samas läbisõit ei ole jaapanlast arvestades märkimisväärne ja kui sa ütled, et mootor ja käigukast on OK, siis...

Kui ma oleksin huviline ostja, siis ise tahaksin näiteks saada adekvaatset pildirida põhjast, sildadest, lanseronidest. Pilt mootorist nagu on ja on ka arusaadav, et kõrvalistujapoolne lanse on vist läbiva roostega... teise kohta pole muud infi, et osa temast roostes ei ole.

Samuti oleksin kui ostja kindlasti huvitatud veljemõõtudest, eelkõige siis poldivahedest ja keskava suurusest. Sest kui ma omale sellise asja võtaksin, siis esimese asjana viskaksin ilmselt kohe veljed utiili. Aga paneks ju pead kratsima, kui selguks, et sellise mõõduga velgi ei olegi saada.

Siis ma oleksin huvitatud, kas salongisoojendus on pumbaga või nivoopõhine.

Samuti tahaksin kindlasti näha ausat ülalt alla fotot õhufiltri sisemusest.

No ja siis mind näiteks huvitaks, kas jahutusvedelikuks on ikka tosool olnud ja mis tosool konkreetselt. Ei saa öelda, et see info oleks praegu vähe hinnas.

Mida ma sellega tahtsin ütelda... ahjaa... et informatsiooni on vähevõitu. Mitte et ma nüüd niisama iriseksin - kindlasti siin on inimesi, keda masin huvitaks, kuid seisukord - õigemini selle hoomamatus - paneb ilmselt mõtlema ja kui omanik hinda ei ütle, siis on raske kusagiltki alustada. Tead ju küll seda mõisnike poolt 700 aastat esimeseööõigustatud eestlast - küsida ei julge, pigem seistakse niisama kõrval ja nokitakse nina.
Last edited by Sapi-Vana on Mon Jan 25, 2010 4:54 pm, edited 1 time in total.
von Zapp ehk Sapi-Vana.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests