Luaz vz Niva

Osta/Müü/Vaheta kõike muud, mis ei ole seotud otseselt sapikate varuosadega või sapikate endiga.
Post Reply
dragen
Posts: 39
Joined: Thu Nov 06, 2008 9:26 pm
Contact:

Luaz vz Niva

Post by dragen »

Kumb oleks ühele jahi/kalamehele parem metsas käimise auto? Vaja tassida nii labidaid, õngesid, koeri ja muud kola.
Räägitakse, et niva on hirmus laguneja aga kas luaz on ka sama hull? Mingit läänepilli ei taha, liiga palju kola sees ja si** puhastada.
Luaze ka nõnda vähe, et kas põhilisi läbiminevaid juppe on saada? Nivale on kohe kindlasti.
Auto ei saaks kindlasti hirmsat läbisõitu vaid oleks nädalavahetusel tarbimiseks mõeldud rohkem.
:D
JOALANA BX
Posts: 92
Joined: Thu May 21, 2009 10:57 pm
Contact:

RE: Luaz vz Niva

Post by JOALANA BX »

mul endal on lyaz,kuluvad kohad on kiige puksid ,käänd teljed.muidugi kui määret paned,peavad ikka vastu ka.maastikul on suht normaalse läbivusega.mina olen rahul.lada -niva kohta ei oska midagi õelda,sest pole omanud.
Sapi-Vana
Posts: 745
Joined: Sun Nov 02, 2008 8:30 pm
Contact:

RE: Luaz vz Niva

Post by Sapi-Vana »

No mõtle esmalt sellele, et Niva läheb turvaliselt soojaks, LUAZ üldiselt mitte. Kui kasutad autot ainult nädalavahetustel, siis lagunemisprotsess vältab mõlemil autol sama kaua.
von Zapp ehk Sapi-Vana.
nymmik
Posts: 71
Joined: Wed May 23, 2007 10:09 am
Contact:

RE: Luaz vz Niva

Post by nymmik »

Parim oleks Uaz 452 4x4 selliseks
Image

Niva on tee peal sõitmiseks, poris ta ei liigu eriti, seal teeb luaz Nivale pikalt ära. Samas on Luazi mootor ikka nõrguke ja nagu eelpool öeldud soojaks ei lähe see kast.
ZAZ 965AE
ZAZ 1102 Tavria
Siin kõik mu kola ->[url]http://www.nymmik.pri.ee[/url]
dragen
Posts: 39
Joined: Thu Nov 06, 2008 9:26 pm
Contact:

RE: Luaz vz Niva

Post by dragen »

Uaz krt on hirmus kütuseröövel aga mis sel niival siis mudas häda on? hea mustriga kumm alla ja peaks ikka minema ju?
prix
Posts: 66
Joined: Sat Sep 27, 2008 12:02 pm
Contact:

RE: Luaz vz Niva

Post by prix »

Niva plussid:varuosad saadaval,soe putka,Luaziga võrreldes töökindlam.Läbivuselt oma 16" rehviga suhteliselt kõva riist.Miinused:väike pagass ja vanematel veel tagapaneel augu ees.
Vihkan roostet.
nymmik
Posts: 71
Joined: Wed May 23, 2007 10:09 am
Contact:

RE: Luaz vz Niva

Post by nymmik »

dragen kirjutas:
Uaz krt on hirmus kütuseröövel aga mis sel niival siis mudas häda on? hea mustriga kumm alla ja peaks ikka minema ju?
Vot ei roni isegi hea rehviga, sõbral on Niva ja korralik sahara rehv aga vähegi muda pidi teda Nissaniga sabas lohistama.
ZAZ 965AE
ZAZ 1102 Tavria
Siin kõik mu kola ->[url]http://www.nymmik.pri.ee[/url]
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests