O:Sellised rattad nagu fotol näha.

Osta/Müü/Vaheta kõike muud, mis ei ole seotud otseselt sapikate varuosadega või sapikate endiga.
Post Reply
uve6
Posts: 801
Joined: Thu Dec 06, 2007 5:05 pm
Location: Elva
Contact:

O:Sellised rattad nagu fotol näha.

Post by uve6 »

soov 4tk järgi.
Kes kuskil maal näinud,võiks hinda uurida mulle.
Image
Image
http://www.luaz969.tk
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: O:Sellised rattad nagu fotol näha.

Post by Jossu »

Luaz jääb liiga madalaks põlla pääl?
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
urps
Posts: 67
Joined: Wed May 07, 2008 8:46 am
Contact:

RE: O:Sellised rattad nagu fotol näha.

Post by urps »

palju tk eest maksad kummid kulund
automaaler
uve6
Posts: 801
Joined: Thu Dec 06, 2007 5:05 pm
Location: Elva
Contact:

RE: O:Sellised rattad nagu fotol näha.

Post by uve6 »

ei oska ma hind öelda.
Mõtlesin et luazile võiks alla panna jah:D
http://www.luaz969.tk
Sapi-Vana
Posts: 745
Joined: Sun Nov 02, 2008 8:30 pm
Contact:

RE: O:Sellised rattad nagu fotol näha.

Post by Sapi-Vana »

Ee... mõtle veel natuke. Sellised rattad tõstavad veotakistuse LUAZi originaalsetega võrreldes ilmselt 8-12 korda suuremaks. Nii võb tekkida loll olukord, kus näiteks tõusul või mudas see veotakistus muutub võrdseks mootori väändega... siis võid kindel olla, et mingisugune osa jõuülekandest väänatakse puruks.
Last edited by Sapi-Vana on Fri May 01, 2009 2:49 pm, edited 1 time in total.
von Zapp ehk Sapi-Vana.
secumen
Posts: 89
Joined: Fri Jan 23, 2009 12:28 pm
Contact:

RE: O:Sellised rattad nagu fotol näha.

Post by secumen »

Täitsa hull :D:D Heas mõttes muidugi. Tänavalegaalset just ei tule sellest, aga soopelae sitale saab sellega eduliselt sõita. Äkki teeme Luazide ralli seekord Võrtsjärvel. Veepeal peaks need rattad seda Luazi küll hoidma. Kiilu ainult pole, aga asi see siis tollisest lauast hööveldada pole:D:D:D:D Idee on hea ja ma olen kindalsti käsi vaatama tulema, kui see aparaat on valmis.
Rajal - sapakate kiirendusvõistlusel olla aega võetud kalendriga.
Töökojas - keevitame peale ja treime maha.
Sapi-Vana
Posts: 745
Joined: Sun Nov 02, 2008 8:30 pm
Contact:

RE: O:Sellised rattad nagu fotol näha.

Post by Sapi-Vana »

Vee peal võibolla vastav ratas tõesti on... vast kümnendiku. LUAZi vee peal kanda... ei usu. Vaat kui sa rehvi õhku täis lased, siis umbes 2 atmosfäärise surve juures on õhumolekule rehvi sees nii tihedalt, et ujuvusvaru langeb väga tugevalt. Sellise surve all olev õhk kaalub tsirka 10x rohkem, pane nüüd juurde kummi oma mass ja metallvelje oma samuti... täiskumm on veest umbes 2 X tihedam, presitud metallvelg tsirka 6 X tihedam. Jahh, ratas jääb vee peale, aga ma kahtlen väga sügavalt, kas ta isegi inimest kannab.

Kui ainult õhukummi selline surve lükata, siis tema paisumise tõttu summaarne tihedus on nii väike, et tekib väga võimas ujuvus.
von Zapp ehk Sapi-Vana.
uve6
Posts: 801
Joined: Thu Dec 06, 2007 5:05 pm
Location: Elva
Contact:

RE: O:Sellised rattad nagu fotol näha.

Post by uve6 »

asi on lahtine,kuna eesti vabariigist pole võimalik oma teisele projekti masinale doke saada siis läheb masin "ulme projektiks"
Võiks luazist teha ühe niinimetatud kummijuku,nagu kallastel masinad liiguvad.:):):)
http://www.luaz969.tk
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests