M: ZAZ 968m

Soovite sapikat osta, müüa või vahetada, siis teema siia.
Post Reply
Wick3D
Posts: 4
Joined: Sat Aug 30, 2014 1:37 pm
Maakond: Tartumaa
Contact:

M: ZAZ 968m

Post by Wick3D »

Panen turgu raske südamega ühe oma paljudest projektidest kuna aeg ja rahakott ei luba neid kõiki valmis ehitada. Kõige suurem projekt on kõigi nende kodu! Olgu kohe selge et tegemist on pooliku projektiga ja omal jõul ta kuskile ei sõida. Kere on parim mis ma näinud siiani. Põhi on ideaalne. väljast on krunditud(tahab törts pahtlit ja kattevärvi). minu visioon asjast oli laiad rullid ja kõht vastu maad. Nii sai tehtud ümber tagumised amordid ja pm taastatud ja moditud kõik veermiku kuuluvad osad. juppe on väikse garaasi täis vabalt(õnneks mul on suur), mootoreid neli ja kaste ei teagi täpselt 6 v 7 vist. ühe mootoriga alustasin ümberehitust pritsungi ning päris õlifiltri peale. Õli osakond on valmis, kaaned on porditud, elekter on olemas ja sisselaskega on alustatud. Kaaned pole veel freesitud madalamaks et 95e pealt käima panna kuna ma pole suutnud otsustada kas turbo v non turbo. Plokk on kokku laotud. Ilus org.mõõdus vänt koos uute saaledega. Tutikas nukk on ootamas oma järge. Tekstoliit nukaratta plaanisin välja vahetada custom made reguleeritava metallist hammaka vastu. tehtud on ja teha on veel. kui kellelgil on mingeid küsimusi siis helistab 56995564. Kirjateel selle auto kohta ei viitsi rääkida(liiga palju mida rääkida).
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests